Choď na obsah Choď na menu
 


Staň sa aj ty partnerom nás a našich zvieratiek. Ako na to?

Rozbehnutie fungujúcej a sebestačnej farmy je finančne aj časovo náročné. Preto by sme to nezvládali bez podpory a pomoci našich partnerov, ktorým touto cestou ĎAKUJEME. 

 

Máte aj vy doma zvyšky jedla? Ovocie, zeleninu, šupky z nich, škrupiny z vajec, zvyšné pečivo? Nevyhadzujte ho do smetí, ale zozbierajte pre zvieratká. Kedykoľvek nás kontaktujte a dohodneme sa bližšie o spôsobe doručenia. Radi odpovieme aj na otázky. Vy nič nestratíte a nám pomôžete. 

 

Máte nejaké to euríčko navyše a radi by ste ho využili na dobrú vec? Obdarujte seba alebo priateľov prírodnými a voňavými sviečkami z včelieho vosku z našej výroby. Pozrite si ponuku produktov.

Tiež sa zídu: jablká, mrkva, zemiaky, kŕmna repa, pšenica, pšeničný šrot, kukurica, pečivo, cestoviny, psie alebo mačacie krmivo, seno, ...... Poteší nás čokoľvek, hoci len kilo mrkvy. Nemáte čas nakupovať? Využite č.ú.: 2183542054/0200

 

Aby ste vedeli, kde končia vaše darčeky, budeme vám prostredníctvom emailu alebo Facebookovej stránky zasielať fotky zvieratiek, ako si pochutnávajú na dobrotách od vás (nezabudnite nechať na seba kontakt). Od jari do jesene je po dohode môžná navšteva a nakŕmite zvieratká sami, ak budete chcieť.

 

Môžeme zverejniť Vaše meno alebo logo firmy ako svojho partnera na webe, facebooku a letákoch. Alebo navrhnite formu spolupráce :) Tešíme sa na Vaše nápady.

 

Každému, kto sa zapojí za všetkých obyvateľov farmy ĎAKUJEME.

S pozdravom farmári a zvieratká

 

 

ovca.jpg